BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marzec 2017

7 lata 8 miesiąc temu #1039726 przez Edi28
Czy są tu jakieś mamusie z terminem na marzec?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039747 przez kakadu
Sa ja mam Termin na 27'. Fajnie ze w koncu marcowki 2017

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1039753 przez Edi28
O fajnie ze jesteś :) ja z okresu mam termin na 22 :D jak się czujesz?
Ciekawe czy są jeszcze jakieś mamusie z terminem na marzec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039770 przez kakadu
Mam nadzieje ze sie pojawia :-) dobrze ze pojawil sie watek. A co do samopoczucia to czuje sie tak srednio, zmaczona boli mnie glowa etc...mam juz 3 urwisow ale do kazdej ciazy podchodze z rezerwa bo wiadomo ciaza to ciaza moze byc roznie,

Mam 3 ,synow mieszkamy pod wroc a ty ? Na wizycie juz bylam w poniedzialek I widzialam serduszko. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039798 przez mokka
Hej :) ja z terminem na 15 marca :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039802 przez kakadu
hej mokka :) napisz coś o sobie:) z tego co widzę masz już dzieciątko . Edi chyba też.
czy byłyscie juz na pierwszej wizycie ? widziałyscie serduszko?

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1039809 przez mokka
tak, mam córę :) chodzi do złobka, od wrzesnia do przedszkola, więc teraz czas na drugie dziecko... ;)

U gina już byłam 2 razy + 1 raz w szpitalu. Najpierw poszłam na nfz w 5-tym tc i oczywiście wróciłam z płaczem po stwierdzeniu lekarki że "chyba coś widzi ale nie wydaje jej się żeby to była ciąża"...mało nie umarłam bo beta hcg jest podwyzszona tylko w przypadku ciąży lub pewnej odmiany raka (tak mówił gin w pierwszej ciąży). Tydzień później byłam prywatnie u innego lekarza i widziałam pięknie bijące serduszko. Następna wizyta 11. Niestety u innego lekarza bo tamtego "zahaczyłam" przy okazji wakacji u rodziców ok. 140km od miejsca mojego zamieszkania.
w zeszłym tygodniu byłam w szpitalu z lekkim brązowym plamieniem. Dostałam leki i tak sobie leże na l4...:) z dzieckiem było wszystko ok, a plamienie nie wiadomo skąd.

to chyba tyle :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039811 przez kakadu
u mnie też było lekko brązowe plamienie, bardziej slu - i też na usg bylo w poniedzialek ok, wiec to chyba nic strasznego.

A kiedy nastepna wizyta?
pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039823 przez mokka
w sumie tak. ja się przestraszyłam bardziej bo tez brzuch mnie bolał...a w szpitalu jak to w szpitalu...zostawili na obserwacje na wszelki wypadek.
następną wizytę mam w czwartek.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039841 przez Edi28
Hej Kobietki :)
niestety nie mogę dodawać postów z telefonu a do kompa ciężko mi się dostać ;)
ja mam 2,5 letnia córkę Hanię :) też żłobkowa :) a niedługo idzie do przedszkola i oczywiście ja mam większy stres niż ona :D
też już byłam u gin i widziałam serduszko :) ale już czekam na kolejną wizytę, jakoś bardziej się stresuję w tej ciązy, tym bardziej że w tej męczą mnie straszne nudności :( w ogóle w porównaniu z pierwszą ciążą ta znoszę gorzej ...
a po 8h w pracy padam na twarz ze zmęczenia a tu trzeba Hanią się zająć więc myślę że w tej ciązy dużo szybiej pójdę na l4 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039851 przez mokka
nie jesteś sama z tymi nudnościami, chociaż ja przy Zuzce miałam o wiele wiele większe. Tyle, że teraz mam koszmarnie niskie ciśnienie i co chwilę mam ciemno przed oczami...masakra. Ja w sumie ciesze się że to l4 dostałam bo pracuję jako handlowiec, ale sprzedaję sprzęt geodezyjny i budowlany, więc sporo dźwigania mam. A mówiłaś już Hani o ciąży? Tak się zastanawiam od kiedy młoda powinna być już poinformowana...


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039858 przez ewela86
Cześć dziewczyny! Wita się kolejna marcówka :) Chociaż nie wiem czy nie wyjdzie z tego lutówka bo termin mam na 3 marzec :laugh: Narazie ostrożnie podchodzę do tematu ciąży, bo mam 1 poronienie za sobą .... Ciąża obumarła w 14 tygodniu. Ale mam już jedną pociechę: Diana ma 3 lata. Włąśnie wróciłam z wizyty: dzieciątko ma 3,9 cm, 11 tydzień 2 dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039864 przez kakadu
Witaj ewela86 :):):) witamy i gratulacje :) 4 cm to już kawał dzisiusia :):):) ja też mam jedno poronienie za sobą- ciąża obumarła w 11-12 tygodniu, ale potem już 3 ciąże były bez komplikacji liczę ze ta też taka będzie

mokka to dobrze ze jesteś na l4. Z powodu pracy zapewne całą ciąże tak spędzisz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039866 przez ewela86
Dzięki kakadu :) ja też jestem dobrej myśli ale jednocześnie sie boję :) powody poronienia ciężko oczywiście wykryc ale się zastanawiam czy lot samolotem mógł mieć na to wpływ.... tymbardziej że dość długi - 9h.
Ja tez jeszcze pracuję. w pierwszej ciąży poszlam na zwolnienie dopiero w 8 miesiącu, ale tym razem chyba sobie szysbciej odpuszczę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039870 przez kakadu
ewela86 to już zależy od Ciebie- ale myśle, że samolot nie mniał wpływu- co ma być i co się miało wydarzyć to i tak się wydarzy bądź wydarzyło, gdzieś tam to chyba zapisane jest ;)
co do pracy, sama musisz ocenić, jezeli lubisz pracować i Twoja praca nie jest ciężka to na pewno Ci nie zaszkodzi, ale czasami warto spowolnić tempo ;)
Podziękowania: ewela86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl